10 Ağustos 2018, Cuma 3:27 | A+ | A-

SÜRÜCÜ'NÜN HAKLI SİTEMİ!

A Takım faaliyetlerini sona erdiren Muratbey Uşak'ın takım kaptanı Özcan Sürücü, içinde bulundukları problemlerden dolayı adeta açtı ağzını, yumdu gözünü.

SÜRÜCÜ'NÜN HAKLI SİTEMİ!

35 yaşındaki tecrübeli oyuncu sosyal medyada yaptığı bir paylaşımda şu ifadeleri kullandı: 

"Nereden başlasam bilmiyorum ama artık dur deme zamanı geldi. Sayın belediye başkanım, değerli yöneticilerim. Bize verdiğiniz sözleri yerine getirmediniz. Sabırla bekledik aylardır. En son ödemeleri Şubat ayında aldık ve takım düşme potasındayken seçimden sonra paranız ödenecek dediniz.

Seçimler bitti. Telefonlarımıza çıkmadınız. Bizlere bir açıklama dahi yapmadınız. Takımı bir toplantıda kapatma kararı aldınız, kapadınız. Bizim alacaklarımız ise maalesef çöp...

Bunları yazarken ben utanıyorum. Benim bakmakla yükümlü olduğum bir aile, çoluğum çocuğum var. Bunların rızkı var.  Kimi takım arkadaşım hasta babasına bakıyor. Bu kadar basit olmamalı herşey. Koskoca Uşak halkının 5 sezondur en üst ligde, öncesinde buralara çıkmak için nice mücadeleleri var.

Bizler sizden verdiğiniz sözleri tutmanızı bekliyoruz, fazlasını değil, alnımızın terini istiyoruz" ifadelerini kullanarak mağduriyetlerinin giderilmesini talep etti.

yukarı çık