29 Haziran 2018, Cuma 22:22 | A+ | A-

TRABZONSPOR, OZAN BULKAZ İLE SÖZLEŞME UZATTI!

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nde belirsizliğini koruyan ekiplerin başında gelen Trabzonspor, Ozan Bulkaz ile iki yıllık sözleşme uzattı.

TRABZONSPOR, OZAN BULKAZ İLE SÖZLEŞME UZATTI!

Geçen sezon Muratbey Uşak'tan ayrılan ve ardından Trabzonspor'un başına gelen Ozan Bulkaz, bir çok finansal probleme ve yabancı oyuncuları kulüp bünyesinde tutmanın zor olduğu bir süreçte takımı ligde tutmuştu.

Başarılı antrenör: "Bana güvendikleri için başkanımıza, yönetimimize ve Genel Menajer Nihat Mala'ya teşekkür ediyorum. Başkanımız transfer yasaklarının kaldırılacağını ve bana istediğim kadronun kurulması için olanak sağlanacağını ifade etti. Ben de onları utandırmamaya çalışacağım. Geçen sezon çok iyi oynayan ve çok vefalı davranan Osiris Eldridge ile yeniden anlaşmak istiyoruz. Aynı şekilde sezon sonunda büyük katkı veren Bora Hun Paçun'u da kadromuzda tutacağız. Büyük gelişim gösteren Burak Eşlik'in de sözleşmesi devam ediyor. Büyük olasılıkla kadromuzu 5 yabancı ile oluştururken yabancılar kadar rol alabilecek iki yerli oyuncu ile 3 genç oyuncuyu transfer edeceğiz. Bu oyunculardan bazılarını çok kısa sürede açıklayacağız. Bütçemiz çok büyük olmayabilir ama play-off'lar için mücadele edecek bir kadro kuracağımızdan herkes emin olmalı. Kimse bu ligde oynamaya hazır olmayan oyuncularla yola çıkacağımızı düşünmesin, hiçbir eksiği olmayan bir kadro oluşturuyoruz. Elbette imkânlarımız dâhilinde gerek kadromuzda bulunan, gerek yeni alacağımız gençleri de kullanıp gelişimlerine yardımcı olacağız." ifadelerinde bulundu.

(@TSBaskeTaraftar)

yukarı çık