21 Mayıs 2018, Pazartesi 21:28 | A+ | A-

CAN SEVİM: SAHA AVANTAJINI KULLANACAĞIZ

Selçuklu Belediyesi'ni eleyerek finale çıkan Afyon Belediyesi'nde başantrenör Can Sevim, maç sonrası açıklamalarda bulundu

CAN SEVİM: SAHA AVANTAJINI KULLANACAĞIZ

Sözlerine Selçuklu Belediyesi’ni tebrik ederek başlayan Başantrenör Can Sevim, “Öncelikle rakibimiz Selçuklu Belediyesi’ni tebrik etmek istiyorum. Çok iyi bir sezon geçirdiler. Bunu da yarı finale çıkarak taçlandırmış oldular. Geç kurulmalarına rağmen Serkan hoca bence çok önemli işler yaptı. Dar rotasyonlarına karşın biz dahil tüm takımlara büyük zorluklar yaşattılar” dedi.

SAHA AVANTAJINI KULLANACAĞIZ

Finaldeki rakipleri Bahçeşehir Koleji eşleşmesini değerlendiren genç çalıştırıcı, şunları söyledi: “Finaldeyiz ve çok mutluyuz. Bu takım kurulurken tek bir hedefi vardı o da Süper Lig. Şimdi bu hedefe olabilecek en yakın yerdeyiz. Kazanmamız gereken 3 maç daha var. Umarım finalde gülen taraf biz oluruz. Bahçeşehir Koleji çok kaliteli bir takım ve geniş rotasyonları var. Önemli yerli ve yabancı oyuncuları var. Zor bir seri olacak. Saha avantajımız var. Saha avantajını kullanacağız onlara karşı. Taraftarımızdan çok büyük destek göreceğimizi umuyorum. Saha avantajıyla beraber Süper Lig’e çıkan tarafın biz olması için mücadelemizi vereceğiz.”

PULLEN KARAKTER ORTAYA KOYUYOR

Başantrenör Can Sevim, Amerikalı oyun kurucuları Jacob Pullen’in da performansını değerlendirerek, “Güvendiğimiz bir oyuncuydu. Bu seviyelerde oynasın ve buralarda gerçek kimliğini ortaya koyacağını düşünerek transfer ettiğimiz bir oyuncuydu. O da gerçekten karakter ortaya koyuyor tüm oyuncularda olduğu gibi. Buralarda fark yaratacak kalite bir isim. İstediği zaman neler yapabileceğini sanırım herkes gördü” diye konuştu.

(Fatih Şeker)

yukarı çık