21 Mayıs 2019, Salı 13:18 | A+ | A-

TIMEOUT ÖZEL...AFYON'DA YÖNETİM DESTEK BULAMIYOR!

Tarihinde ilk kez yükseldiği Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'ndeki ilk senesinde ligde kalmayı başaran ve gelecek senenin hesaplarına yapmaya başlaması gereken Afyon Belediyesi'nde mevcut yönetim kimseden destek alamıyor.

TIMEOUT ÖZEL...AFYON'DA YÖNETİM DESTEK BULAMIYOR!

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nin son haftalarında aldığı galibiyetlerle ligde kalmayı garantileyen, fakat bir türlü finansal anlamda düzlüğe çıkabilmesi adına şehirden destek alamayan Afyon Belediyesi’nde TB2L’den Süper Lig’e uzanan yolda yaklaşık dört senedir takıma maddi ve manevi yönden destek olan yönetim kurulu tüm ekip olarak ayrılmayı düşündükleri gelen haberler arasında.

TBL Şampiyonluğu yaşayan takımın başkanı Hüseyin Çetinbaş, mevcut başkan Tamer Dişbudak, asbaşkan Mehmet Özer’in yanı sıra Eyüp Yavuz, Ömer Özpınar, Mazhar Ersöz, Serhat Gümüş, Oktay Okay gibi yönetimde olan isimlerden ise henüz konuya dair resmi bir açıklama yapılmadı.

Keçiler, EuroLeague finalisti Anadolu Efes'e karşı ligin son maçını parasını alamayan Amerikalı oyuncularından yoksun oynamıştı.

yukarı çık