21 Mayıs 2018, Pazartesi 22:06 | A+ | A-

TIMEOUT ÖZEL...BERK UĞURLU İSTANBUL'A DÖNÜYOR! (İŞTE TALİPLERİ)

Sezonu Pınar Karşıyaka'da kiralık olarak geçiren ve verimli bir sezonu ardında bırakan oyun kurucu Berk Uğurlu, İstanbul'a dönüş yolunda...

TIMEOUT ÖZEL...BERK UĞURLU İSTANBUL'A DÖNÜYOR! (İŞTE TALİPLERİ)

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nde süre ve katkı bazında en verimli oynayan Türk oyuncuların başında gelen 22 yaşındaki genç oyuncu Berk Uğurlu için gelecek sezon ligi yukarılarda bitirmek üzere planlar yapan Süper Lig kulüpleri sıraya girmiş durumda.

Sezonu İzmir temsilcisi Pınar Karşıyaka'da kiralık olarak bitiren ve Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nde 26 maçta 25.7 dakika, 7.7 sayı, 2.1 ribaund, 3.0 asist ortalamalarıyla bitiren Berk Uğurlu, bu sezon çıktığı 26 maçla birlikte toplamda 116 Süper Lig maçına çıkmış oldu.

ÜÇ TAKIM DA İSTANBUL'DAN!

Berk Uğurlu'yu kiralık geldiği ve basketbola başladığı Fenerbahçe'nin yanı sıra, gelecek sezon hedeflerini büyülten ve koç Ergin Ataman önderliğinde EuroLeague'de Final-Four oynamak isteyen Anadolu Efes ve Ufuk Sarıcalı Beşiktaş Sompo Japan mercek altına almış durumda. Berk'in ise gelecek sezona nerede devam edeceği şu an için belirsizliğini koruyor.

TIMEOUT ÖZEL HABERİDİR!

yukarı çık